Saturday’s scores and results


Beaconsfield
0 0 15:00 Gosport Borough

Chesham
0 0 15:00 Swindon Supermarine

Dorchester
0 0 15:00 Metropolitan Police

Hartley Wintney
0 0 15:00 Hanwell Town

Poole Town
0 0 15:00 Hendon

Truro City
0 0 15:00 North Leigh

Weston-s-Mare
0 0 15:00 Salisbury FC

Winchester City
0 0 15:00 Tiverton Town

Yate
0 0 15:00 Harrow Borough

Chippenham Town
P P 15:00 Welling United

Dartford
0 0 15:00 Braintree Town

Dover
P P 15:00 Taunton

Dulwich Hamlet
0 0 15:00 Hampton & Richmond

Eastbourne Borough
0 0 15:00 Cheshunt

Havant and Waterlooville
0 0 15:00 Hemel Hempstead

Hungerford Town
0 0 15:00 Worthing

Slough
0 0 15:00 St Albans

Tonbridge Angels
0 0 15:00 Bath City

Weymouth
P P 15:00 Concord Rangers

Blyth Spartans
0 0 15:00 AFC Telford United

Brackley Town
0 0 15:00 Kettering Town

Chester FC
0 0 15:00 Bradford P A

Farsley
0 0 15:00 Banbury

Kidderminster Harriers
0 0 15:00 Darlington

Kings Lynn Town
P P 15:00 AFC Fylde

Leamington
0 0 15:00 Scarborough Athletic

Peterborough Sports
0 0 15:00 Boston United

Southport
0 0 15:00 Chorley

Spennymoor Town
0 0 15:00 Gloucester

Cracovia
0 0 14:00 Jagiellonia Bialystok

Pogon Szczecin
0 0 16:30 Gornik Zabrze

Mechelen
0 0 15:00 Zulte-Waregem

Cercle Brugge KSV
0 0 17:15 Oud-Heverlee Leuven

RFC Seraing
0 0 17:15 Sint-Truidense VV

KAS Eupen
0 0 19:45 Standard Liege

Newtown AFC
0 0 12:30 Airbus UK Broughton

Caernarfon Town
0 0 14:30 Penybont

Flint Town United
0 0 14:30 Haverfordwest County

The New Saints FC
0 0 17:15 Cardiff Metropolitan University

Vizela
0 1 15:30 Arouca

FC Porto
0 0 18:00 Pacos Ferreira

Sporting Lisbon
0 0 20:30 Vitoria de Guimaraes

Ashton Utd
0 0 15:00 Nantwich Town

Bamber Bridge
0 0 15:00 Radcliffe

Belper Town
0 0 15:00 Gainsborough Trinity

Guiseley
0 0 15:00 Warrington Town

Lancaster City
0 0 15:00 Stafford Rangers

Marske Utd
0 0 15:00 Atherton Collieries

Morpeth Town
0 0 15:00 Marine

Stalybridge
0 0 15:00 FC United of Manchester

Margate
0 0 13:00 Bognor Regis Town

Bowers & Pitsea
0 0 15:00 Carshalton Athletic

Brightlingsea Regent
0 0 15:00 Lewes

Canvey Island
0 0 15:00 Bishops Stortford

Corinthian Casuals
0 0 15:00 Herne Bay

Cray Wanderers
0 0 15:00 Aveley

Enfield Town
0 0 15:00 Hastings United

Haringey Borough
0 0 15:00 Folkestone Invicta

Hornchurch
0 0 15:00 Wingate & Finchley

Horsham
0 0 15:00 Potters Bar Town

Kingstonian
0 0 15:00 Billericay Town

Benevento
1 1 13:00 Bari
FT

Brescia
1 1 13:00 Ascoli
FT

Cittadella
0 0 13:00 Modena
FT

Pisa
3 1 13:00 Cosenza
FT

Südtirol
2 2 13:00 Cagliari
FT

Ternana U
0 0 13:00 Spal
FT

Frosinone
1 0 15:15 Perugia

Palermo
0 0 15:15 Parma

Atromitos Athens
0 0 17:00 Aris Salonika

PAOK Salonika
0 0 19:00 PAS Giannina

Mezokovesd Zsory
0 0 13:45 Kecskemeti TE

Puskas FC
0 0 16:00 Kisvárda

Zalaegerszegi TE
0 0 18:30 Ujpesti Football Club

Source


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *